www.taxi.bydgoszcz.eu

KATALOG BYDGOSKICH TAXÓWEK

Radio Taxi Mercedes

Bydgoszcz, ul. dr Jana Biziela 24 tel. 196 64 / 052 375-375-5Cennik usług: Opłata początkowa 1km - 7,00 PLN
Każdy następny km - 2,20 PLN Mapka z dojazdem

Firma Radio Taxi Mercedes działająca w Bydgoszczy od ponad 15 lat stara się zadowolić klientów w zakresie swoich usług. Aby to osiągnąć dysponujemy już 175 taksówkami osobowymi i posiadamy wyłączność postoju przy hipermarkecie "Real Bydgoszcz" ul. Kruszwicka 1, oraz przy Centrum Handlowym "AS" ul. Chodkiewicza 17.Port lotniczy Bydgoszcz S.A.ul.Kujawska 158. HOTEL "POD ORŁEM" ORBIS ul.Gdańska 14, Hotel Holiday Inn ul. Grodzka 47, Szpital Uniwersytecki nr 2 im. Biziela, ul. Ujejskiego 75

Na życzenie Klienta posiadamy Mercedesy klasy: E, C, S, modele 210,211,220, Kombi oraz z klimatyzacją. Aby spełnić Państwa oczekiwania stale unowocześniamy nasz park samochodowy i dążymy do perfekcji w obsłudze naszych klientów

Naszą specjalnością są kursy okolicznościowe, obsługa ślubów, spotkań biznesowych i inne zlecenia wykonywane limuzynami Mercedesa.

 

PRZEWÓZ OSÓB
Podstawową naszą działalnością jest przewóz osób, ale wykonujemy także drobne usługi kurierskie, możemy zawieźć lub odebrać dzieci z przedszkola lub szkoły. Obsługujemy imprezy okolicznościowe. Terenem naszej działalności jest obszar całego kraju jak i zagranica.

POMOC DROGOWA
Podróżując własnym samochodem może przytrafić się Tobie nieprzewidywalne zdarzenie, wówczas możesz liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie i pomóc przy drobnej naprawie, a jeżeli zajdzie konieczność to odholować samochód do warsztatu.

OBSŁUGA UROCZYSTOŚCI I IMPREZ

W naszej ofercie posiadamy busa na 8 osób, czy też limuzynę klasy S do wynajęcia. Zapewniamy transport gości.

PŁATNOŚĆ KARTĄ
W naszej sieci korporacji taxi i zapłacisz kartą płatniczą! Mamy nadzieję, że takie udogodnienie zadowoli tych z Państwa, którzy w dobie powszechnego braku czasu i gotówki chcieliby zapłacić za kurs kartą. Wiemy, że zdecydowana większość osób posługuje się tą formą płatności, dlatego też sukcesywnie wprowadzamy w naszych taksówkach czytniki kart płatniczych. ZAMAWIAJĄC TAKSÓWKĘ ZGŁOŚ, ŻE MASZ ŻYCZENIE ZAPŁACIĆ KARTĄ !

 

-20% do i z Fordonu oraz poza miasto!

 

Usługa Opłata
Przejazd w dni powszednie w godz. 500 - 2300 2,20 PLN/km
Przejazd w dni powszednie w godz. 2300 - 500 3,30 PLN/km
Przejazd poza miastem umownie
opłata początkowa 7,00 PLN
1 godz. postoju na każdej z taryf 25,00 PLN


 

Na życzenie podstawiamy taksówkę z terminalem płatniczym.

 

« Strona główna

Informacje: Taxi na telefon