www.taxi.bydgoszcz.eu

KATALOG BYDGOSKICH TAXÓWEK

Taksówek jest obecnie tak dużo, że praktycznie nie zdarzają się sytuacje, żeby zamówienie transportu było niemożliwe. Taxi Bydgoszcz nie jest już towarem deficytowym, na który trzeba „polować” i mieć szczęście, by go zdobyć.

taxiZa czasów, gdy taksówkarze nie byli wyposażeni w telefony, jedynym sposobem złapania taksówki, było szukanie jej na mieście. Można było udać się na postój taksówek lub mieć nadzieję, że przejeżdżająca taksówka będzie akurat wolna i zatrzyma się, gdy na nią pokiwamy. Bywało, że taksówki kręciły się wówczas po bardziej uczęszczanych rejonach miast, właśnie z nadzieją na znalezienia klienta.

Dzisiaj taksówkarz nie musi marnować paliwa na takie puste przejazdy. Może spokojnie czekać na postoju, a nawet w domu, na wiadomość ze swojej centrali i jechać prosto na miejsce, w którym czeka klient. Osoba potrzebująca transportu po prostu dzwoni do przedsiębiorstwa taksówkowego i chwilę czeka. Sytuacja jest więc bardziej komfortowa zarówno dla taksówkarzy, jaki i ich klientów.

Informacje: Taxi na telefon